مقالات

شیوه‌های بهینه برای انجام ارزیابی‌ها/ممیزی‌های از راه دور

ارزیابی از راه دور

بخش آزمون، بازرسی و گواهی (TIC) ایمنی، یکپارچگی و کیفیت کالاها و خدمات را در صنایع پایانی مختلف از طریق ارزیابی و اطمینان از انطباق تضمین می‌کند. نقش‌های کلیدی TIC عبارتند از: ارائه ارزیابی انطباق برای اثربخشی عملیاتی، تحریک تحقیق و نوآوری در حوزه‌های نوظهور از طریق تأیید و اعتبارسنجی، ایجاد به‌رسمیت‌شناختن متقابل برای تسهیل دسترسی به بازار و ارائه اطمینان از کیفیت و اعتماد به محصولات و خدمات سنگاپور. این یک جزء کلیدی در زیرساخت ملی استانداردها و انطباق است که از صنایع و زنجیره‌های ارزش شرکت‌ها پشتیبانی می‌کند.

به‌روزرسانی در مورد رویه‌های ارزیابی از راه دور
گروه علاقمندان SMF-TIC، شورای اعتباربخشی سنگاپور (SAC) و Enterprise Singapore (EnterpriseSG) یک وبینار مشترک با عنوان “شیوه‌های بهینه برای انجام ارزیابی‌ها/ممیزی‌های از راه دور” را در تاریخ 16 سپتامبر 2020 برگزار کردند. در این وبینار، شیوه‌های بهینه از جامعه اعتباربخشی بین‌المللی و محلی به اشتراک گذاشته شد و دستورالعمل‌هایی برای آماده‌سازی شرکت‌ها برای ارزیابی‌های از راه دور ارائه گردید. در پایان اشتراک‌گذاری ارزیابی از راه دور، EnterpriseSG همچنین طرح‌های حمایت مالی موجود را برای بازیگران TIC و زمینه‌های همکاری بین EnterpriseSG و SMF-TIC IG ارائه کرد. اسلایدهای ارائه در دسترس هستند برای

دانلود

مشاهده بیشتر

حسین زینل

فعالیت خود را از سال ۷۹ در زمینه سیستمهای مدیریت کیفیت و آزمایشگاه آغاز نمودم و از سال 90 در گروه مشاوره عصر کیفیت فعالیت می کنم.مدرس و مشاور و ممیز ISO9001.ISO14001.ISO45001.ISO 17025.IATF16949.QIP/PSA می باشم و افتخار همکاری با شرکتهای آموزشی همکار و پژوهشکده سازمان استاندارد و IMQ ایتالیا،DQS آلمان،QS سوئیس را داشته ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا