مشاوره

روز جهانی مترولوژی مبارک!

تبریک روز جهانی مترولوژی (اندازه‌شناسی)

🎉 تبریک روز جهانی مترولوژی (اندازه‌شناسی) 🎉

31 اردیبهشت ماه 1403 ، 20 می، روز جهانی مترولوژی را گرامی می‌داریم. این روز، یادآور اهمیت مترولوژی در زندگی روزمره و صنعت است. مترولوژی، علم اندازه‌گیری، نقشی کلیدی در اطمینان از کیفیت، ایمنی و قابلیت اعتماد محصولات و خدمات ایفا می‌کند.

در دنیای امروز، استانداردهایی مانند ISO 17025 که الزامات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون را تعیین می‌کند، اهمیت ویژه‌ای یافته‌اند. پیروی از این استانداردها، دقت و یکنواختی اندازه‌گیری‌ها را تضمین کرده و به تقویت اعتماد مشتریان و ذینفعان کمک می‌کند.

در این روز ویژه، برای تمامی متخصصان و فعالان عرصه مترولوژی که با تلاش‌های خود در جهت بهبود کیفیت زندگی گام برمی‌دارند، آرزوی توفیق روزافزون داریم. باشد که با گسترش آگاهی در مورد مترولوژی و کاربردهای آن، شاهد ارتقای هرچه بیشتر سطح استانداردها و بهره‌مندی جامعه از مزایای آن باشیم.

روز جهانی مترولوژی مبارک! 🎊

مشاهده بیشتر

حسین زینل

فعالیت خود را از سال ۷۹ در زمینه سیستمهای مدیریت کیفیت و آزمایشگاه آغاز نمودم و از سال 90 در گروه مشاوره عصر کیفیت فعالیت می کنم.مدرس و مشاور و ممیز ISO9001.ISO14001.ISO45001.ISO 17025.IATF16949.QIP/PSA می باشم و افتخار همکاری با شرکتهای آموزشی همکار و پژوهشکده سازمان استاندارد و IMQ ایتالیا،DQS آلمان،QS سوئیس را داشته ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا